49 PDH "Widmo"

Drużynowy: phm. Urszula Przewoźniak

Miejsce działania: SP nr 29

Rok powstania: 2017 r.

Termin zbiórki: piątek 16.30-18.30

Kontakt: urszula.przewozniak@zhp.net.pl

 

17 DH "Feniks"

Drużynowy: hm. Jolanta Bogdanowicz

Miejsce działania: SP nr 37 im. Gen. Mariusza Zaruskiego

Rok powstania: 2017 r.

Termin zbiórki: piątek 15.30-17.30

Kontakt: jolanta.bogdanowicz@zhp.net.pl

Facebook: 17 DH "Feniks"

2 DH "Falco"

Drużynowy: pwd. Agnieszka Porębska

Miejsce działania: Meszniański Ośrodek Kultury "Nad Borami" w Mesznej"

Rok powstania: 2017 r.

Termin zbiórki: poniedziałek 18.30-20:00

Kontakt: agnieszka.porebska@zhp.net.pl

Facebook: 2 DH "Falco"

8 Drużyna Harcerska "Kosmate Szyszki"

Drużynowa: pwd. Julita Kwiatkowska

Miejsce działania: Szkoła Podstawowa nr 27 w Bielsku-Białej (sala nr 5)

Rok powstania: 1995 r.

Termin zbiórki: środa 16.30-18.30

Kontakt: julita.kwiatkowska@zhp.net.pl 

Strona www: 8 DH "Kosmate Szyszki"

18 Drużyna Harcerska "Perun"

Drużynowy: sam. Kinga Kopik

Miejsce działania: Szkoła Podstawowa nr 1 w Bielsku-Białej

Rok powstania: 2001 r.

Termin zbiórki: wtorek 17.00-18.30

Kontakt: kinga.kopik@zhp.net.pl

Facebook: 18 DH "Perun"

85 Próbna Drużyna Harcerska "Ratatosk"

Drużynowy: dh Maksymilian Jaczewski

Miejsce działania: Szkoła Podstawowa nr 36

Rok powstania: 2019

Termin zbiórki: wtorek 16.30-18.30

Kontakt: maksymilian.jaczewski@zhp.net.pl

Facebook: 85 Próbna Drużyna Harcerska "Ratatosk"

29 Drużyna Harcerska "Włóczykije"

Drużynowy: dh Jakub Barabasz

Miejsce działania: Szkoła Podstawowa nr 3 w Bielsku-Białej

Rok powstania: 2012 r.

Termin zbiórki: piątek 15:30-17:00

Kontakt: jakub.barabasz@zhp.net.pl

Facebook: 29 DW "Włóczykije"

58 Drużyna Harcerska "Biali"

Drużynowa: odkr. Oskar Sadowski

Miejsce działania: Szkoła Podstawowa nr 33 w Bielsku-Białej

Rok powstania: 1987 r.

Termin zbiórki: środa 16.30-18.45

Kontakt: oskar.sadowski@zhp.net.pl

Strona www: 58 DH "Biali"

Facebook: 58 DH "Biali"

70 Harcerska Drużyna Artystyczna "Wiolinki"

Drużynowa: dh. Maja Żywczok

Miejsce działania: Szkoła Podstawowa nr 20 w Bielsku-Białej

Rok powstania: 1981 r.

Termin zbiórki: piątek 15.30-17:30

Kontakt: maja.zywczok@zhp.net.pl

Fanpage: 70 ADH "Wiolinki"

78 Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Halny" im. hm. Józefy Kantor

Drużynowa: pwd. Gabriela Mynarska

Miejsce działania: Szkoła Podstawowa nr 2 w Bielsku-Białej

Rok powstania: 2002 r.

Termin zbiórki: piątek 16.00

Kontakt: gabriela.mynarska@zhp.net.pl

Facebook: 78 GDH "Halny"

Do góry