Podium dla Beskidzkiego

wyróżnienie,odznaczenia,nagroda2.png

Harcerze z Hufca Beskidzkiego zajęli drugie miejsce w już VII Mistrzostwach Pływackich Chorągwi Śląskiej, które odbyły się w sobotę 7 marca 2015 roku w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Czechowicach­ Dziedzicach.

Impreza co roku budzi zainteresowanie zarówno harcerzy jak i mieszkańców Śląska. W tym roku działający na terenie gminy Bielsko- Biała Hufiec Beskidzki, reprezentowało 40 zawodników.

Zawodnicy startowali w czterech kategoriach wiekowych: zuchy, harcerze, harcerze starsi i wędrownicy. Ścigali się różnymi stylami i na różnych dystansach, zarówno indywidualnie jak i  w  sztafecie.  Przez  całe  zawody  młodych  pływaków  nie  opuszczał  duch  sportu, a na trybunach wierni kibice dopingowali swoich faworytów.

Łącznie udało się im zdobyć aż osiem złotych, cztery srebrne i trzy brązowe medale, co pozwoliło im uplasować się na drugim stopniu podium klasyfikacji generalnej zawodów. Gratulujemy harcerzom tego wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów, nie tylko pływackich!

Do góry