Oscary dla harcerzy

o nas w mediach,dla mediów2.png

Bielscy instruktorzy Związku Harcerstwa Polskiego zostali nagrodzeni podczas VI Gali Mistrzów Harcerstwa Chorągwi Śląskiej, która odbyła się 20 marca 2015 roku w Katowicach. Na organizowanej co roku uroczystej gali, przyznawane są wyróżnienia dla najbardziej zasłużonych w danej dziedzinie wychowawców.  

W tym roku instruktorzy z Hufca Beskidzkiego, działającego na terenie Bielska- Białej, uzyskali cztery nominacje w następujących kategoriach: Strażnik prawa – harcmistrzyni Magdalena Górna, Złoty senior – harcmistrz Maciej Stwora, Harcerski menager – podharcmistrz Mariusz Zemczak oraz Ponad granicami – harcmistrzyni Irena Kowaliczek, która została laureatką harcerskiego „Oscara”.

Ponad to podczas Gali wręczone zostały listy pochwalne Naczelnika ZHP dla wyróżniających się drużynowych. W tym roku były to: podharcmistrzyni Marta Solich, przewodniczka Aleksandra Gluza i przewodniczka Monika Szczotka.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym instruktorom i życzymy dalszych sukcesów na harcerskiej drodze!

Do góry