Betlejemskie Światło Pokoju 2019 - rozproszenie

autor: pwd. Patrycja Szypuła HO
impreza zimowa.png

Światło, które daje moc!

Już 14 grudnia Betlejemskie Światło Pokoju zawita do Bielska-Białej! Co roku harcerze z naszego Hufca przyczyniają się do tego, aby całe miasto zajaśniało tym światłem. Roznosimy BŚP do instytucji, szkół, rodzin, osób samotnych i dużo więcej. Dołóżmy wszelkich starań, aby w tym roku zrobić to jak najlepiej.

Drużynowi! Już teraz zacznijcie planować gdzie i kiedy zaniesiecie Światło. Pamiętajcie żeby odpowiednio przygotować się do tej wizyty, a także wcześniej zapoznać swoich podopiecznych z ideą Światła. Przydatne materiały znajdziesz tutaj: https://swiatlo.zhp.pl/haslo-2019/

W najbliższych dniach zostanie udostępniona lista miejsc w których byliśmy ze Światłem w zeszłym roku. Koniecznie ją zaktualizuj! Pamiętaj, aby na każde spotkanie umówić się odpowiednio wcześnie. Nie zapomnij zrobić zdjęć podczas przekazania! Następnie prześlij je na adres urszula.przewozniak@zhp.net.pl.