Wyjazd na Zlot BŚP

18. 11. 20
autor: phm. Marta Jeżak
impreza zimowa.png

Ruszyły zgłoszenia na Betlejemski Zlot. W dniach 14-16 grudnia Zakopane rozświetli ogień Betlejemskiego Światła Pokoju. Ty również możesz stać się częścią tego wydarzenia. Już dziś zbierz swój patrol i weź udział w jednej z najważniejszych corocznych imprez ZHP. W programie przewidziane są gry miejskie dla każdego pionu, koncerty i uroczyste odebranie Światła z rąk słowackich skautów. Zapoznaj się ze szczegółami wyjazdu i pamiętaj, że zgłoszenia trwają tylko do 30 listopada.

Co należy zrobić, aby pojechać na Zlot?

  1. Zgłosić chęć wzięcia udziału patrolu w Zlocie poprzez wypełnienie tego formularza.
  2. Zgłosić poprzez oficjalny formularz Betlejemskiego Zlotu swój patrol (https://swiatlo.zhp.pl/rejestracja/
  3. Po otrzymaniu odpowiedzi od organizatorów Zlotu należy potwierdzić zakwalifikowanie się na wyjazd na adres alicja.gasiorek@zhp.net.pl.

Koszty

  1. Patrolowy samodzielnie wpłaca składkę za cały patrol w wysokości 23 zł za osobę na konto podane w regulaminie Zlotu.
  2. Do dnia 1 grudnia patrolowi dostaną informację odnośnie wysokości składki za autokar oraz zakwaterowanie, którą to każdy uczestnik wpłaci przelewem na konto Hufca do 7 grudnia (około 60 zł).

Każda osoba w patrolu OBOWIĄZKOWO musi posiadać paszport/dowód osobisty. Termin zgłoszeń upływa 30 listopada. Wszystkie szczegóły dotyczące programu znajdują się na stronie swiatlo.zhp.pl, natomiast informacje o zakwaterowaniu, noclegu oraz organizacji wyjazdu uzyskać można u hufcowego organizatora wyjazdu pwd. Alicji Gąsiorek (alicja.gasiorek@zhp.net.pl, 516-633-909)

Nie może Was zabraknąć!

Do góry