Zespół medialny

pwd. Olga Świerczek - członek zespołu, grafik

pwd. Gabriela Wójcik - członek zespołu, kontakt z mediami

Czym się zajmuje?

Zespół medialny skupia osoby, które zajmują się różnymi zadaniami związanymi z kreowaniem wizerunku hufca, tak aby ten był spójny, pozytywny i jasny dla odbiorców z zewnątrz. Działania do wewnątrz mają na celu uświadamianie kadrze hufcowej kierunków promocji ZHP oraz usprawnianie systemu informacji. Zespół zajmuje się opieką nad hufcowym sprzętem komputerowym, stroną internetową i innymi internetowymi narzędziami używanymi przez hufiec. Zespół opiekuje się hufcową kawiarenką internetową "Beskid Cafe". Do kompetencji zespołu należy również nadzór nad kontami służbowymi w domenach zhp.net.pl. i beskidzki.zhp.pl. Członkowie zespołu mają za zadanie wspieranie drużynowych i innych funkcyjnych w zakresie używania narzędzi internetowych usprawniających pracę na funkcjach, w tym pomoc w budowaniu i prowadzeniu stron internetowych jednostek.

Spotkania

Odbywają się zgodnie z przyjętym planem, mniej więcej raz na 2 miesiące.