4 Gromada Zuchowa "Dobre Duszki"

 Drużynowa: dh. Aneta Wochnik

Miejsce działania: Szkoła Podstawowa nr 29 w Komorowicach

Termin zbiórek: poniedziałek 16:15-17:45

Rok powstania: 2015

Kontakt: aneta.wochnik@zhp.net.pl

Facebook: 4 GZ "Dobre Duszki"

16 Gromada Zuchowa "Górskie Ogniki"

Drużynowa: dh. Justyna Krajewska

Miejsce działania: Szkoła Podstawowa nr 37 w Bielsku-Białej

Rok powstania: 2016 

Termin zbiórki: środa 15:30-17:00

Kontakt: justyna.krajewska@zhp.net.pl

Fanpage: 16 GZ "Górskie Ogniki"

2 Gromada Zuchowa "Beskidzkie Bieliki"

Drużynowy: dh. Beata Damek

Miejsce działania: Meszniański Ośrodek Kultury "Nad Borami" w Mesznej

Termin zbiórek: środa 16:30-18:00

Rok powstania: 2015

Kontakt: beata.damek@zhp.net.pl

Strona www: 2 GZ "Beskidzkie Bieliki"

Facebook: 2 GZ "Beskidzkie Bieliki"

6 Gromada Zuchowa "Mali Wędrowcy"

Drużynowa: Magdalena Cembala

Miejsce działania: Szkoła Podstawowa w Kalnej

Rok powstania: 2008 r.

Termin zbiórki: co drugi wtorek 15:40-17:00

Kontakt: magdalena.cembala@zhp.net.pl 

 

1 Gromada Zuchowa "Aniołki"

Drużynowa: dh. Zofia Sztwiertnia

Miejsce działania: Szkoła Podstawowa nr 27 w Bielsku-Białej

Rok powstania: 1992 r.

Termin zbiórki: środa 16:00-17.30

Kontakt: zofia.sztwiertnia@zhp.net.pl 

Facebook: 1 GZ "Aniołki"

3 Gromada Zuchowa "Wesoła Gromada"

Drużynowa: pwd. Agata Obajtek

Miejsce działania: Szkoła Podstawowa nr 1 w Kozach

Rok powstania: 2004 r.

Termin zbiórki: poniedziałek 14:10-15:40

Kontakt: 604 286 832

7 Beskidzka Gromada Zuchowa "Przyjaciele Kubusia"

Drużynowa: pwd. Aleksandra Gluza

Miejsce działania: Szkoła Podstawowa w Międzyrzeczu

Rok powstania: 2004 r.

Termin zbiórki: wtorek 16.00-17.00

Kontakt: aleksandra.gluza@zhp.net.pl 

10 Beskidzka Grunwaldzka Gromada Zuchowa "Wesoła Gromadka Kubusia Puchatka"

Drużynowa: dh. Urszula Marczak

Miejsce działania: Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaworzu

Rok powstania: 2007 r.

Termin zbiórki: poniedziałek 16.30-18.00

Kontakt:

Facebook: 10 GBGZ "Wesoła Gromadka Kubusia Puchatka"

15 Beskidzka Gromada Zuchowa "Tygryski"

Drużynowy: HO Grzegorz Juraszek

Miejsce działania: Szkoła Podstawowa nr 1 w Bielsku-Białej

Rok powstania: 

Termin zbiórki: czwartek 15.15-16.45

Kontakt: grzegorz.juraszek@zhp.net.pl

Facebook: 15 BGZ "Tygryski"

 

21 Gromada Zuchowa "Leśne Skrzaty"

Drużynowa: pwd. Ewa Chrobak

Miejsce działania: Szkoła Podstawowa nr 36 w Bielsku-Białej

Rok powstania: 1995 r.

Termin zbiórki: poniedziałek 16:00-17.30

Kontakt: 21gzlesneskrzaty@gmail.com 

Strona www: 21 GZ "Leśne Skrzaty"

Facebook: https://www.facebook.com/21gzlesneskrzaty/

26 Gromada Zuchowa "Rozśpiewane Nutki"

Drużynowa: hm. Alicja Cegielska

Miejsce działania: Szkoła Podstawowa nr 20 w Bielsku-Białej

Rok powstania: 2010 r.

Termin zbiórki: środa 15:00-17:00

Kontakt: 604 491 130

27 Gromada Zuchowa "Wesołe Nutki"

Drużynowa: hm. Alicja Cegielska

Miejsce działania: Szkoła Podstawowa nr 20 w Bielsku-Białej

Rok powstania: 1983 r.

Termin zbiórki: poniedziałek 15:00-17:00

Kontakt: 604 491 130

38 Grunwaldzka Beskidzka Gromada Zuchowa "Zwierzaki"

Drużynowa: phm. Justyna Witas

Miejsce działania: Szkoła Podstawowa nr 3 w Bielsku-Białej

Rok powstania: 2005 r.

Termin zbiórki: czwartek 16:00-17:30

Kontakt: justyna.witas@zhp.net.pl 

Facebook: 38 GBGZ "Zwierzaki"

 

58 Gromada Zuchowa "Elfy"

Drużynowa: sam. Aneta Jakubczak

Miejsce działania: Szkoła Podstawowa nr 33 w Bielsku-Białej

Rok powstania: 2001 r.

Termin zbiórki: poniedziałek 17:00 -18:30

Kontakt: aneta.jakubczak@zhp.net.pl

Facebook: 58 GZ "Elfy"

Do góry