Kurs przewodnikowski "Na Północ" 2018

autor: phm. Krzysztof Prudel
kurs instruktorski (pwd.phm).png

Zespół Kadry Kształcącej Hufiec Beskidzki ZHP zaprasza wszystkich przyszłych instruktorów na Kurs Przewodnikowski "Na Północ".

Kurs będzie składął się z trzech biwaków w terminach: 12-14.10.2018 r. Drogomyśl, 26-28.10.2018 r. Ustroń Lipowiec/Jaworze Nałęże i 16-18.11.2018 r siedziba Hufca Beskidzkiego.

Odpłatność: 160 zł (w cenie: noclegi, obiady w sobotę, kawa, herbata, coś słodkiego, materiały programowe, dyplomy).

Zgłoszenia za pośrednictwem formularza przyjmujemy do 30.09.2018 r. Ilość miejsc na kursie jest ograniczona (18 osób). W pierwszej kolejności przyjmowani będą członkowie Hufca Beskidzkiego z otwartą próbą przewodnikowską.

Żeby wziąć udział w kursie trzeba spełnić następujące wymagania:
- 16 lat (rocznikowo),
- złożone Przyrzeczenie Harcerskie,
- opłacone składki członkowskie za 2018 rok,
- stan zdrowia umożliwiający udział w kursie (m.in. w wędrówce górskiej).

Natomiast, żeby ukończyć kurs trzeba będzie:
- brać aktywny udział w całym kursie,
- wykonać wszystkie zadania kursowe,
- wykazać się odpowiednią postawą instruktorską.

W razie dodatkowych pytań, można się z nami skontaktować pod adresem beskidzki.kurs@gmail.com.