Startujemy z przytupem! Akcja „Książka Wspiera Bohatera” podczas Startu Harcerskiego 2019

autor: pwd. Patrycja Szypuła HO
41856522_332224160878178_5975203440438018048_n.jpg

Wielkimi krokami zbliża się START Harcerski. Chcemy aby było to ważne wydarzenie dla wszystkich  harcerzy i harcerek. Oprócz ciekawych wędrówek i ambitnych gier każdy będzie  miał szansę aktywnie zmieniać świat na lepsze!

Zapraszamy do udziału w akcji organizowanej przez Fundację Ekologiczną Arka:

„KSIĄŻKA WSPIERA BOHATERA”

Fundacja zbiera niepotrzebne książki -> organizuje charytatywny kiermasz -> pieniądze przeznacza na bilety do kin, teatrów dzieciom z domów dziecka, świetlic środowiskowych oraz ich zielone marzenia

Jak czytamy na stronie akcji:

„Akcja dla tych, którzy lubią ludzi, książki i środowisko.

Dajemy drugie życie książkom.
Promujemy społeczne postawy.
SPEŁNIAMY ZIELONE MARZENIA DZIECI!”

Przeczytane lub niechciane już książki można przynosić do hufca do 27 września lub zabrać ze sobą na START. Akcja jest dedykowana wszystkim zuchom, harcerzom, harcerzom starszym, wędrownikom, seniorom i instruktorom Hufca Beskidzkiego. Każdy może przecież zrobić coś dobrego! Dlatego zapraszamy chętnych do włączenia się w akcję.

Wszystkie pytania i sugestie w tym temacie prosimy kierować do druhny Ani Jaworskiej (anna.jaworska@zhp.net.pl).