CzysteBeskidy

autor: phm. Krzysztof Prudel
biegacz.png

W piątek 20 października 2017 r. spotykamy się wspólnie, żeby zadbać o Nasze góry. Organizatorem akcji jest Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej. Koordynatorem akcji w Hufcu Beskidzkim jest Harcerski Klub Górski "Nanda Devi".

Spotykamy się o godzinie 8:00 na terenie Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, skąd zorganizowanym transportem przejeżdżamy pod dolną stację kolejki na Szyndzielnię, a następnie kolejką na górę. Po otrzymaniu worków na śmieci i rękawiczek ruszamy wybranymi trasami. Finał akcji odbywać się będzie również na terenie Akademii Techniczno-Humanistycznej.

Patrole mogą zgłaszać się poprzez formularz elektroniczny.

Organizator zapewnia pisemne zaświadczenia o uczestnictwie w akcji, przesłane do dyrekcji szkół uczestników.

Każdy uczestnik w dniu akcji musi dostarczyć wypełniony formularz zgłoszeniowy do pobrania ze strony. Pod tym linkiem znajdują się także opisy tras oraz regulamin akcji.

Dodatkowe pytania proszę kierować do phm. Krzysztofa Prudel (e-mail: krzysztof.prudel@zhp.net.pl, telefon: 500-159-143)